Binaların Vazgeçilmez Konfor Aracı Olan Asansör Acil İhtiyaç. Bizimle irtibata geçin ve size en uygun fiyatlarla hizmet verelim.

Şahinlift Yüksek Bina Asansörleri

Ekonomi , Emniyet , Konfor | www.sahinlift.com.tr


Yüksek bina projeleri için çözümlerimiz az sayıda asansör ile asansör bekleme süresini kısaltmayı sağlamakta ve bu avantajı devamlı sunmaktır.Yüksek binalarda temel kriterler hız- güvenlik- yolcu konforu ve sağlığı  bunları sağlamak için tecrübemiz sizlere 1 m/sn ile  4m/sn hız aralığında yüksek  hızlı asansör sınıfı olarak adlandırılan ürünler sunabilmektedir.
Yüksek binalarda güvenlik açısından en sık rastlanan sorun kapılardır.ŞAHİNLİFT  ASANSÖRLERİ sizlere sunduğu kapılar sayesinde sorun yaşamayacağınızı garanti etmektedir.

 

MAKİNA DAİRESİZ ASANSÖRLER
Makine daireleri binalarda yer kapladığı ve estetiği bozduğu düşüncesi ile makine dairesiz asansörler monte edilmektedir.Bu tip asansörler için Dişlisiz makinalar kullanılır. Dişlisiz makinalar frekans kontrollü çalışır dolayısı ile asansörde hassas duruş kalkış ve sessiz  titreşimsiz çalışması ile kabin seyrine  büyük konfor sağlar. Dişlisiz makine diğerlerine göre daha verimli ve enerji tasarrufu sağlar.
Taşıma kapasitesi 2000 kg, 1,6 m/sn. hızda çalışabilmektedir.Asansör kuyusuna monte edilir.
Bu tip asansörlerde asansör kabini kat arasında kaldığı zaman kumanda panosuna müdahale ile ikaz ışıkları yardımı ile kabinin otomatik olarak en yakın kata gelmesini izlemek mümkündür.Dişli kutusunun olmaması nedeniyle yıpranma az olmaktadır.Makine dairesiz sistemlerin avantajları
     ▪ Makine dairesiz tasarım ile bina hacminde tasarruf.
     ▪ Üstün kontrol teknikleri ile eşsiz duruş hassasiyeti.
     ▪ Her çeşit binaya kolay entegrasyon.
     ▪ Kaldırma ünitesinin üstün performansı ile sessiz

        ve konforlu seyir.
     ▪ Daha az kalkış akımı, daha az enerji kullanımı.
     ▪ Hızlı ve etkin montaj.
     ▪ Optimum performans.