Asansörleriniz için tüm "modernizasyon" işlerinizde en uygun fiyatlara kaliteli hizmeti almak için bizden fiyat alınız.

Şahinlift Bakım ve Servis

Ekonomi , Emniyet , Konfor | www.sahinlift.com.tr


Periyodik kontroller esas olarak bakımların güvenli yapılmasını ve asansörün güvenliğinin devam edip etmediğinin kontrolüdür.
ŞAHİNLİFT aylık periyodik bakım hizmetini yönetmeliklere uygun olarak yerine getirmektedir. Bakım sözleşmesi için gerekli ve yeterli belgelere sahip firma özelliği taşımaktadır. Uzman ve tam donanımlı, tecrübeli ekibi ve mühendisleri ve sağlam altyapısı ile sizlere uygun fiyat anlayışı ile bakım hizmeti vermektedir.
7/24 Kesintisiz Servis Hizmeti   Hızlı Arıza - Bakım servis ekibimiz  arıza durumunda yılın her günü 7/24 servisi hizmeti ile bize ulaştığınız andan itibaren en geç  2 saat içinde sizlere ulaşmaktadır.


Mobile 1  :  0532 265 69 90 

Mobile 2  :  0533 771 78 95

 

Asansör Bakım ve İşletme Yönetmeliği ( 18.05.2009 yürürlüğe giren )  ‘ ne göre; Bina sorumluları ve yöneticileri bu yönetmelik kuralları gereği asansörün güvenli çalışmasını sağlamak amacı ile ayda en az bir kez düzenli olarak  bakımını  yaptırmaktan sorumludur.
Yine bu yönetmelik gereği yeni monte edilen asansörün hizmete alınmasından 2 yıl sonra, devam eden yıllarda ise yılda bir kez kontrolleri, muayenesi yapılmalıdır.
Bina yöneticileri her yıl yeniledikleri  “ Asansör aylık bakım Sözleşmesi ile yetkili mühendislere yaptırılan yıllık kontrol belgelerini Belediye İmar Müdürlüğü’ ne teslim etmeleri gerekmektedir.


GÜVENLİ ASANSÖR :

  • Bakımları zamanında yapılmış
  • Yasal mevzuatları yerine getirilmiş
  • Yıllık kontrolleri düzenli olarak  yapılmış asansörlerdir.

 

Bakım ve Servis 1 Bakım ve Servis 2 Bakım ve Servis 3